Kolekce svatebních šatů od Berthy Bridal 2015

54Kolekce svatebních šatů od Berthy Bridal nemůže neokouzlit. Luxusní tkaniny, elegantní siluety, půvabný vzhled… A tvoří všechny tyto úžasné šaty Bertha Bridal — talentovaná návrhářka původem z Izraele. Před více než 16 lety Bertha otevřela svůj první stejnojmenný butik ve své vlasti, a od té doby každý rok překvapuje budoucí nevěsty svými novými kolekcemi.

Hlavní vyzdobou šatů jsou krajky a průsvitné tkaniny. Bertha velmi obratně navrhuje zatraceně svůdné modely. Dalším pozoruhodným prvkem svatebních šatů
od Berthy Bridal v roce 2015 je otevřená záda. Souhlaste, že tyto modely vypadají velmi svůdně, a přesto nejsou vulgární.

Šaty z nové svatební kolekci od Berthy Bridal můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Číst dále

FacebookTwitterTumblrGoogle+Blogger PostPinterestPrintEmail

Kolekce svatebních šatů od Zuhair Murad — 2015

13Představujeme Vám další tvorbu od libanonského navrháře Zuhaira Murada – svatební kolekce na 2015 rok. Nová kolekce svatebních šatů je nápaditá svojí krásou a elegancí. Drahé tkaniny, jemné krajky a výšivky vytvářejí opravdu luxusní a úžasný vzhled. Pro nadcházející módní sezónu navrhář nabízí své slavné šaty ve stylu «princezna», které jsou každým rokem stále aktuálnější. Navíc Zuhair Murad nabízí šaty v elegantním stylu «mořská panna». Celkově nabídka této sezony je opravdu skvělá! Číst dále

FacebookTwitterTumblrGoogle+Blogger PostPinterestPrintEmail

Svatební luxus od Blumarine 2015

17Italský módní dům Blumarine opět zabodoval svou  novou svateblní kolekcí 2015, která okouzlí každou milovnici svatební módy. Značka Blumarine byla založena v roce 1977 Annou Molinari, ale svatební módu začali vytvářet až v roce 1997. Nová svatební kolekce od Blumarine – óda na elegance, ženskost a jednoduchost. Tuto sezónu navrhářka Anna Molinari dala přednost jednoduchému kroji a více se soustředila na zdobení šatů – luxusní výšivky, krajky, kytky z tylu a všemožné detaily, které přitahují pozornost – to všechno vypadá velmi krásně a půvabně!
Číst dále

FacebookTwitterTumblrGoogle+Blogger PostPinterestPrintEmail