Obuv Zara jaro-léto 2015

53Dnešní článek bude věnován nové kolekce obuvi známé značky Zara pro jaro a léto 2015.
Obchodní řetězec Zara kdysi byl popsan jako «španělský příběh úspěchu.» Mimochodem, síť je ve vlastnictví španělského magnáta Amancio Ortega, kterému patří také značky Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Stradivarius a Bershka.
Popularita této značky je opravdu vysoká, pravděpodobně z velké části kvůli tomu, že Zara se navrhuje více než 10 000 nových modelů ročně a na realizaci vyžaduje pouze 2 týdny od návrhu až po objevení nových modelů na trhu.
Tak co letos nabízí Zara pro naše nožky? Foto najdete uvnitř článku. Číst dále

FacebookTwitterTumblrGoogle+Blogger PostPinterestPrintEmail

Tenisky — nová klasika nebo přechodné pominutí smyslů?

81Tenisky za posledních pár let pevně zakořenily se v modních šatnících po celém světě. Dříve jsme nosili tenisky jen do tělocvičny nebo na procházku, ale nyní vidíme tenisky všude. Fashion Week jen oslňuje barevnými New Balance a sněhobílými Air Max. Preferují-li opravdu moderní ženy a dívky komfort sexualitě? Lze-li zůstat sexy a půvabnou v teniskách? V naší galerii se můžete podívat obrovskou sbírku nových looků od světových módních blogerů. Inspirujte se! Číst dále

FacebookTwitterTumblrGoogle+Blogger PostPinterestPrintEmail

Kolekce obuvi španělské značky Zara 2014-2015

15Představujeme novou kolekci bot od španělské značky Zara, která přitahuje pozornost svou rozmanitostí a odráží módní trendy sezóny. Tato kolekce bot je mnohostranná a každý v ní najde něco pro sebe. Veškeré poslední módní trendy v obouvání lze nalézt v nové kolekci Zara: natahovací kozačky, které zůstali v trendu z minulého roku, praktické široké podpatky, kožešina, řemínky, zipy, tkaničky. Paleta barev take vyhovuje všem módním požadavkům — je to černá, vínová, modrá, krémová, šedá, cihlová. Ale lépe jednou vidět než stokrát slyšet. Pojďte se podívat na novou kolekci bot od Zara.
Číst dále

FacebookTwitterTumblrGoogle+Blogger PostPinterestPrintEmail